Барна стійка на кухні

Барна стійка на кухніОблаштовуючи кухню на сучасний лад, важко відмовити собі в такому задоволенні, як барная стійка. Саме вона створює особливий настрій свята, розкутості і невимушеності, досить органічно вписується в сучасний стиль житла і майже що в будь-який дизайн.

Барна стійка доречна як у великій сучасній кухні ізольованого типу, так і на кухні, об'єднаній з їдальні, коли є необхідність в легкому умовному діленні простору. Її поява в житловому інтер'єрі навіяна що прийшла до нас із заходу культурою ресторанного живлення і 'швидкої їжі'. Але більшість людей, як відомо, знають толк в їжі, люблять посидіти докладно, поїсти неспішно, з відчуттям, з толком, з розстановкою, не як деякі. Тому барна стійка знайшла свої 'національні особливості'.

Перша: вона найчастіше розташовується на кухні або прив'язана до неї по сенсу і конструктивно.

Друга: у переважній більшості випадків вона не підміняє собою окремо стоїть стіл, а органічно його доповнює. Якщо хтось подекуди у нас деколи і скасовує повноцінний обідній стіл, залишаючи в житлі тільки барну стійку, то він, напевно, не прав. І вже точно не прав, якщо в будинку є маленькі діти. Дитині не місце на високому барном табуреті.

Розглянемо кілька видів цієї модної деталі сучасного інтер'єру.

Класична барная стійка є високим елементом на барних консолях. Висота її від підлоги складає 110-115 см. З таким варіантом органічно поєднуються високі стільці або табурети із зручною щаблиною - підставкою для ніг, з підлокітниками або без. За бажанням можна зробити стійку і сидіння не дуже високими.

Комбінація з обіднім столом. У такому разі її висота дорівнює висоті робочої поверхні (90 см), і підбираються відповідні стільці середньої висоти (63-65 см). На такий стілець зручно сісти, працюючи на кухні.

Суміщена композиція має зазвичай два рівні висоти. Той, що вище, служить власне барной стійкою, а другий рівень, нижче, стає столом. Такий варіант часто застосовують, коли барная стійка відокремлює кухню від вітальні. Зона обіднього столу повертається у бік кухні, а висока зона виявляється на стороні вітальні. Це іноді вельми зручно, важливо тільки, щоб така суміщена конструкція не втратила своєї естетичності.

Барна стійка в кухонному блоці в центрі приміщення дуже добре виглядає в просторих приміщеннях. Мова йде про популярну нині плануванні кухні, при якій в приміщенні з'являється 'острів'. На нього винесені варильна панель, маленьке миття, а продовжує 'острів' конструкція барной стійки, укріплена на консолях. Іноді в такому симбіозі навіть складно зрозуміти, що є що. Але є любителі і такого варіанту. Особливу привабливість така конструкція знаходить для господарів, які люблять приймати гостей і пригощати їх з пилу, з жару особливими блюдами, приготованими власноручно 'на очах у здивованої публіки'. Як це робиться в екзотичних, східних ресторанчиках.

Бар. Ось ми говоримо: кухня, кухня ... Але ж барна стійка виникла далеко не на кухні, хоча, здається, все вже про це забули. У просторих квартирах виникає можливість створення повноцінного бару як окремого світу, ніяк не прив'язаного до кухні. У ньому є невелика раковина, маленький холодильник для лікерів, соків і фруктів. Ну, і супутній фон: шафи або полиці з поблискуючими пляшками. У цьому випадку стійка як би повертається на круги своя. Стає дійсно місцем для дозвілля, невимушеного спілкування з фужером в руці. Подібне рішення найдоречніше в квартирі-студії, в якій проживає одна людина або молода сім'я. Бар може знаходитися де завгодно: у більярдному залі, басейні, відеозалі.

Наша сьогоднішня героїня відноситься не до предметів меблів, а до конструкцій. У каталогах меблевих фабрик готові стійки практично відсутні. Виробники пропонують тільки їх складові частини: найрізноманітніші полиці, підсвічування, функціональні стійки, різні ніжки і цоколі, стільниці, фурнітуру з хромованого або матового металу. З усього цього придумується свій варіант. Зрозуміло, що якщо барная стійка розташовується на кухні, то повинна бути з того ж конструктивна, що і кухонні меблі. В інших приміщеннях її дизайн також прив'язується до загального стильового рішення інтер'єру.

По композиції барная стійка може бути однорівневою, дворівневою, багаторівневою, хоча останні зараз мають менший попит. Шафки, якщо вони є, можуть бути відкритими, закритими, заскленими, з підсвічуваннями, вітражами і без. Досить часто стійка додатково підкреслюється зверху - особливою формою рівневого стелі або карнизом-дахом, які виконуються в єдиному з нею стилі. Дуже часто такий карниз декорований, оснащений підсвічуванням.

Виготовляють її ... та практично зі всіх тих матеріалів, що ми зустрічаємо в обробці сучасного інтер'єру: дерево, ДСП, ламінат, камінь природний і штучний, скло, плитка, метал. Часто поєднують ці матеріали. В облицюванні стільниць зараз користується популярністю коріан. Це композитний матеріал, що дуже нагадує натуральний мармур, але міцніший, і при пошкодженні шліфується. Колірна палітра практично необмежена і включає в себе цілу колекцію 'природних' варіантів. Він неймовірно пластичний, на відміну від решти матеріалів, практично не має обмежень по вибору, дозволяє зробити будь-яку конфігурацію столешніци: прямокутну, обтічну або навіть багатогранну. Форму багато в чому підказує саме приміщення, організація робочої зони, композиція кухні. Але перевантаженості кутами і вигинами краще уникати. Важливо, щоб вона гармонійно вписувалася в ергономіку кухні, не заважала переміщенням. Стільниці стійки і робочих столів на кухні не обов'язково повинні бути з одного матеріалу. Наприклад, той же коріан відмінно поєднується з склом. У сучасних конструкціях взагалі багато скла: стільниці, дверки нижньої тумби, підвісні скляні полиці. У поєднанні з легкими конструкціями ніжок, підсвічуванням все це виглядає дуже красиво.

Велике значення в організації барной стійки надається вертикальному простору навколо неї, освітленню, навішуванням, предметам для аксесуарів, легким полицям. До неї може примикати так зване функціональне 'дерево': для розміщення фужерів, соломок, серветок, чарок, фруктів. Таке 'дерево' деколи виглядає вельми живописно, навіть затуляючи саму стійку.

Ось варіанти для маленьких кухонь. Якщо місця замало, але дуже хочеться, об'єднаєте барну стійку і обідній стіл в одній різнорівневої композиції. Якщо приміщення зовсім вже крихітне, то раціональніше створити лише видимість барной стійки, тобто невелике продовження робочої столешніци, без яких-небудь нижніх шаф і нагромаджень зверху. У невеликій кухні барну стійку можна 'прищепити' на 'дереві' або функціональній стійці, призначеній для розміщення аксесуарів. Багато хто хоче мати високу барну стійку в традиційній кухні, але така тут виглядатиме неорганічно, найдоречнішою виявиться барная стійка як продовження столешніци. Можна пристосувати під цю справу площини обробного столу.

Коли будете 'складати' свою барну стійку, головне, не перестарайтеся. Це особливо стосується сучасного стилю з його витриманістю і навіть аскетизмом. Враження від нього тримаються на чітких лініях, горизонтальному розташуванні предметів в просторі, рівні ліній. Тут треба бути дуже і дуже обережним. Тримаєте в голові три основні моменти: зручність (із самого початку визначитеся, як ви збираєтеся використовувати стійку і чи зможе вибрана конструкція відповідати поставленим завданням), зонування (чи є необхідність в умовному діленні простору, і як вона вирішує цю задачу), естетичність (як наша 'красуня' виглядатиме в приміщенні, поєднуватиметься з ним).

Действительно препараты улучшающие потенцию стимулируют выработку тестостерона.

Новини

Наскільки важливий колір дивана

Наскільки важливий колір диванаМи часто помічаємо, що певні кольори викликають особливі душевні стани. Колір може заспокоювати, приносити умиротворення, або навпаки дратувати, викликати гнів. Спираючись на свої відчуття, ми намагаємося оточити себе тією колірною гамою, в якій відчуваємо себе найбільш комфортно. Особливо ми проявляємо старання при виборі інтер'єру для приміщення. Як відомо, колір виражає нашу індивідуальність і той стан, в якому ми любимо перебувати. Але все-таки, в природі існує певний закон, дії кольору на психологічний стан людини. Про нього ми і хочемо вам розповісти ... Якщо ви хочете розслабитися ...

Про меблів обтягнутою натуральною шкірою

Про меблів обтягнутою натуральною шкіроюШкіряні меблі незмінно користувалася, і буде користуватися високим попитом. З нею будь-який будинок стає більш затишним і комфортним, і в той же час більш престижним. Часто шкіряні меблі можна побачити і в офісах різних компаній. Це є показником високого статусу організації. На шкіряні меблі приємно дивитися, вона приємна на дотик, видає приємний запах. До того ж, це натуральний матеріал, на якому тепло в холодну погоду і прохолодно в спеку. Мабуть, єдиним «недоліком» шкіряних меблів можна вважати її досить високу ціну. Але поєднання ціна-якість виправдовує все.

Шкіряні меблі в Європі

Шкіряні меблі в ЄвропіШкіряні меблі, починаючи з давніх часів і до сьогоднішнього дня, ніколи не втрачала своєї популярності. Шкіряні дивани та крісла вважаються елементами престижу і солідності. Однак у виробництві м'яких меблів з шкіри теж є свої загадки і хитрості. Так, наприклад, людина досвідчена з легкістю зможе сказати, в якій країні виготовлено той чи інший диван.

Спробуємо в цьому розібратися і ми. Правда, розглянемо обидві п'ятірку країн, що виробляють шкіряну м'які меблі.

Чим наповнена наша меблі

Чим наповнена наша мебліНайпоширеніший наповнювач у м'яких меблів - поролон. Якість поролону залежить від якості сировини - поліефіру і від технології виробництва. Саме сучасна технологія вертикального виробництва безперервного лиття. Поролон служить прекрасною опорою і затишним супутником відпочинку. Він абсолютно алергенів, не скупчуються пил, нешкідливий для здоров'я людей і тварин.

М'які меблі з натуральної шкіри

М'які меблі з натуральної шкіриШкіряна м'яка меблі по праву вважається дуже дорогою і престижною, але хороша вона тільки в тому випадку, якщо для її виробництва використовується шкіра високої якості і хорошої вичинки. На погано виробленій шкірі тріщини і потертості з'являться вже через пару років, в той час як якісна шкіряні меблі прослужить вам не одне десятиліття.